V prvom rade, milujeme inovácie. Na dennej báze využívame služby a hnevalo nás, keď sme pri sebe museli nosiť viacero papierových alebo plastových kartičiek. O to viac v prípade, keď sme si ich zabudli doma. Prečo by sme nemohli mať všetky kartičky v peňaženke, a prečo by sme nemohli „pečiatkovať mobilom“? A prečo by sme nemohli platiť s mobilom? A tak to začalo vŕtať v našich hlavách. Takto postupne to celé začalo vznikať.

V minulosti sa celý náš tím venoval témam ako kartové systémy, vernostné schémy a programy, služby pre maloobchod a nové produkty. Po nespočetných rozhovoroch s obchodníkmi sme sa rozhodli vyvinúť aplikáciu, ktorá umožní obchodníkom predávať viac a zákazníkom zjednoduší prístup k odmenám a výhodným ponukám. Zákazníci hľadajú riešenia, ktoré im uľahčia život. A toto je jedno z nich. Preto sme im to chceli umožniť.

Obchodníci nemusia riešiť drahé systémy a zákazníci si len stiahnu hotovú appku. Je to tak jednoduché! Milujeme totiž jednoduchosť. A zlepšovanie služieb.

Klaudia Drabiková
CEO

Pracovala vo finančných službách a vždy hľadala cesty, ako zjednodušovať život zákazníkom. Aby sa radi vracali.

Gabriel Ceglédi
Product Manager

Vizionár, rozumie platobným systémom, ale najradšej má vernosť. Teraz ju vytvára s mobilom.

Richard Bányi
Chief Everything Officer

Multitaskingový borec, nezaskočí ho úloha od grafického návrhu až po programovanie.

Norbert Danišik
Front-end developer

Naše aplikácie sú „šik“aj vďaka jeho menu, okrem toho mu neunikne žiadny detail. Hodili sme ho do vody a on okamžite začal plávať kraula.

Juraj Bezručka
Backend developer

Práca s BE systémom je zverená v tých najlepších rukách.

Peter Gabriž
Podnikateľ a investor

Profesionálne skúsenosti v oblasti Fintechu, podnikateľ a investor